Купалишна сезона на базену у Гучи званично почиње у недељу, 28. јуна, када ће капије бити отворене за прве посетиоце.
Поводом почетка сезоне, свим грађанима биће омогућен бесплатан улаз током дана отварања, као знак добродошлице и прилика да лето започну уз купање и рекреацију.
Очекује се да ће базен и ове године бити једно од омиљених места за освежење током летњих дана, како за мештане Гуче, тако и за посетиоце из околних места.
Организатори позивају све грађане да искористе бесплатан улаз првог дана, уживају у садржајима базена и проведу пријатан летњи дан у добром друштву.
