Током викенда на територији општине спроведена је акција уређења јавних површина и одвоза кабастог отпада.
Екипе ЈКП „Комуналац“ и ЈП „Драгачево путеви“ заједнички су радиле на уклањању кабастог отпада који су грађани, након претходно објављеног обавештења, изнели испред својих домаћинстава и са јавних површина.
Овом акцијом настављене су активности на одржавању чистоће и уређењу општине, са циљем да јавни простори буду уреднији, безбеднији и пријатнији за све мештане.
Из надлежних служби захваљују грађанима који су испоштовали упутства и на тај начин допринели да одвоз отпада буде организован и успешно спроведен.
